Näohooldus
Korras ja hoolitsetud näonahk räägib iseenda eest. Heade tulemuste saavutamiseks ja hoidmiseks tuleb naha eest igapäevaselt hoolt kanda. Veelgi parem, kui usaldad enneast aeg-ajalt kosmeetiku hoolde. Professionaalsed teenused, kvaliteetsed tooted ja meeldiv keskkond tagavad suurepärase tulemuse, hea enesetunde ja lisaks saad kaasa hulga kasulikke nõaundeid endale sobivaima koduse näöhooldusrutiinii välja kujundamiseks.
Kosmeetiku teenustega tutvudes leiad tihti eest pika rivi võõrapäraste nimedega protseduure, milles orienteerumine võib olla keeruline. Marju Ilusalongi tulles ei pea sul olema mingeid eelteadmisi, piisab soovist enda jaoks midagi head teha. Minu eesmärk on pakkuda sulle nauditav ja tulemuslik kogemus, hoides fookuses sinu isikupära ja vajadusi.
Esimene samm enne näohoolduse juurde asumist on selgeks teha missugune on hetkeolukord ja missugused on ootused, seega alustame konsultatsioonist. Seejärel vaatame lähemalt erinevaid näohoolduse protseduure ja võimalusi.
Kasutan oma töös kvaliteetseid ANESI sarja tooteid
Kosmeetiku konsultatsioon
Kosmeetiku konsultatsioon on põhjalik ja individuaalne protsess, mille eesmärk on luua usalduslik suhe kliendi ja kosmeetiku vahel. Konsultatsioon võimaldab kosmeetikul saada ülevaate sinu naha seisundist ja vajadustest ning pakkuda välja kõige sobivamad hoolitsused ja hooldusstrateegiad. Kliendi vaatest on konsultatsiooni peamine eesmaärk luua kindlustunne ja parimad eeldused informeeritud valikute tegemiseks.
Olulised punktid, millele konsultatsiooni käigus keskendume on järgmised:
Konsultatsioonile tulles mõtle läbi oma praegune nahahooldusrutiin, probleemid ja eesmärgid. Samuti on oluline teavitada kosmeetikut oma meditsiinilisest ajaloost, allergiatest ja varasematest kogemustest kosmeetiliste protseduuridega. Nii saab kosmeetik vajaliku eelinfo järgnevate otsuste ja soovituste välja töötamiseks.
Põhjaliku analüüsi käigus hindab kosmeetik sinu naha hetkeseisukorda. See hõlmab nahatüübi, -tooni ja -tekstuuri määramist ning probleemide, nagu akne, pigmendilaigud, tundlikkus jms, tuvastamist.
Vestluse käigus selgitab kosmeetik välja, millised on sinu peamised eesmärgid ja murekohad. Näiteks võib eesmärk olla soov vähendada vananemise märke, parandada naha tekstuuri, lahendada konkreetseid probleeme või lihtsalt säilitada üldist heaolu. Sul on võimalus esitada küsimusi ja selgitada, mida ootad protseduuridelt või toodetelt. Kosmeetik pakub selget ja arusaadavat teavet ning tutvustab võimalusi. Konsultatsiooni ei kohutsa sind ühtegi näohooldusprotseduuri koheselt broneerima vaid võib olla iseseisev teenus, mille tulemusena oled lihtsalt teadlikum oma naha hetkeolukorrast ja edasistest valikutest.
Pärast naha seisukorra hindamist ja sinu eesmärkide kaardistamist koostab kosmeetik individuaalse hooldusstrateegia, mis hõlmab soovitatavaid protseduure, tooteid ja koduseid rutiine parimate tulemuste saavutamiseks.
Kosmeetik soovitab sulle konkreetseid nahahooldustooteid, mis vastavad sinu naha vajadustele.
Kosmeetik pakub teavet, kuidas jälgida hooldustulemusi ja mida teha pärast protseduure. Samuti on see hea võimalus läbi rääkida järgimised sammud ja vajadusel paika panna pikem näohooldusplaan.
Klassikaline näohooldus
Klassikaline näohooldus on põhjalik ja lõõgastav protseduur, mis aitab parandada naha seisundit, taaselustada selle sära ning edendada üldist heaolu. Siit leiad ülevaate klassikalise näohoolduse põhilistest etappidest:
Kosmeetik alustab naha põhjaliku hindamisega, et mõista sinu nahatüüpi, seisundit, probleeme ja vajadusi. Nahaanalüüsi põhjal valib kosmeetik sobivad tooted ja planeerib edasise protseduuri. Esmase nahaanalüüsi eesmärk on pakkuda kliendile spetsiaalselt kohandatud ja efektiivne lahendus, mis vastab individuaalsetele vajadustele ja eesmärkidele.
Naha puhastamine on väga oluline etapp klassikalises näohoolduses. Protsessi käigus valmistatakse nahk ette järgnevateks hooldusteks, eemaldatakse meik, mustus, liigne rasu ja surnud naharakud. Pärast naha puhastamist on nahk valmis järgnevateks hooldusetappideks, nagu näiteks koorimine, aurutamine, maskide ja seerumite kasutamine. Puhas nahk võimaldab toimeainetel paremini imenduda ning annab üldise hooldusele tõhususe ja efektiivsuse.
Koorimine eemaldab õrnalt surnud naharakud, parandab naha tekstuuri ning valmistab naha ette toitvate toodete paremaks imendumiseks. Pärast koorimist on nahk valmis järgnevateks hooldusetappideks, nagu maskid, seerumid ja niisutavad kreemid. Koorimise sagedus sõltub naha tüübist ja valitud toodetest. Ülemäärase ärrituse vältimiseks ei ole naha koorimist soovitatav liiga sageli ette võtta.
Aurutamine aitab avada poore, pehmendab nahka ja võimaldab lihtsamat ja tõhusamat mustuse ja komedoonide eemaldamist. Pärast aurutamist alustab kosmeetik naha puhastamist kasutades spetsiaalseid tööriistu või oma sõrmi, et komedoonid ja mustpead õrnalt ja hoolikalt eemaldada. Mehaaniline puhastamine võib tekitada kerget ebamugavustunnet. Aurutamine ja puhastamine aitavad sügavpuhastada nahka, vältida ummistunud poore ning parandada üldist naha tekstuuri ja välimust.
Peale eelnimetatud hooldusprotseduuride läbimist on massaaži peamine eesmärk lõõgastada lihaseid, parandada vereringet ja lümfi liikumist ning tõsta naha toonust. Klassikalise näohoolduse massaaži tehnikad võivad varieeruda ning eelkõige sõltub valik kliendi individuaalsetest vajadustest ja nahatüübist.
Sõltuvalt naha vajadustest võib kosmeetik parimate tulemuste saavutamiseks kasutada erinevaid maske. Näiteks niisutav mask naha niiskustaseme tõstmiseks, puhastav mask pooride sügavpuhastamiseks, rahustav mask nahaärrituse ja ja tundlikkuse leevendamiseks või antioksüdantide rikas mask, mis aitab kaitsta nahka vabade radikaalide eest. Pärast maski eemaldamist kantakse nahale seerumid ja spetsiifilised tooted. Seerumid on tavaliselt kontsentreeritud toimeainetega ning nende eesmärk on sügavuti niisutada, toita ja ravida nahka. Näiteks võib kasutada vitamiinide, hüaluroonhappe, kollageeni või retinooli sisaldavaid seerumeid. Näohoolduse lõpetuseks kantakse nahale spetsiaalselt valitud niisutavaid ja toitvaid kreeme, mis aitavad lukustada niiskust ja luua vajaliku kaitsebarjääri.
Salongihooldus professionaalse kosmeetiku käe alla annab reeglina oodatud efekti, kuid tuleb meeles pidada, et tulemused võivad olla individuaalsed ja sõltuvad järgnevast hooldusrutiinist ning naha seisundist enne protseduuri.
Peale näohooldust jätka igapäevase koduse naha eest hoolitsemisega kasutades oma naha tüübile ja vajadustele vastavaid tooteid. Sama oluline, kui naha niisutamine ja kaitse on tervislikud eluviisid, tasakaalustatud toitumine ja stressitaseme kontrolli all hoidmine. Klassikaline näohooldus annab parimaid tulemusi, kui seda korratakse regulaarselt vastavalt kosmeetiku soovitustele ja naha vajadustele.
Ultraheli näohooldus
Kosmeetiline ultraheli näohooldus on mitteinvasiivne protseduur, mille käigus kasutatakse ultrahelilaineid naha sügavpuhastamiseks, toniseerimiseks ja turgutamiseks. Ultraheli näohooldus sobib erinevate naha vajaduste ja probleemidega inimestele. See aitab saavutada siledamat, tervemat ja nooruslikumat nahka ning pakkuda samal ajal lõõgastust ja naudingut. On siiski oluline arvestada, et individuaalsed tulemused võivad varieeruda, ja alati on soovitatav konsulteerida professionaalse terapeudiga enne protseduuri alustamist.
Ultraheli näohooldusel on mitmekülgne mõju naha tervisele ja välimusle.
Ultrahelilained aitavad eemaldada naha pinnalt mustust, rasu ja surnud naharakke, avades poorid ja puhastades neid põhjalikult. Protseduur vähendab pooride ummistumist ning aitab ennetada akne ja komedoonide teket.
Ultrahelilaineid kasutatakse massaaži ja stimulatsioonina, mis võivad aidata tõsta naha toonust, parandada elastsust ning vähendada lõtvust. Protseduuri tulemusena tundub nahk tervem, noorem ja säravam.
Protseduur stimuleerib kollageeni ja elastiini tootmist, mis pinguldavad nahka ja aitavad säilitada naha struktuuri ja nooruslikkust.
Ultrahelilained suurendavad ajutiselt naha läbilaskvust, võimaldades seerumites ka kreemides sisalduvatel toimeainetel sügavamale naha sisse tungida.
Ultrahelimassaaž mõjutab positiivselt vere- ja lümfiringet ja aitab seeläbi vähendada turset ja ärritust ning parandada naha üldist toonust.
Ultraheliprotseduur pakub lõõgastust, vähendada stressi ja suurendab üldist heaolu tunnet.
Ultraheli näohooldusprotseduuri tutvustus
Ultraheli näohoolduse protseduur on mitmeetapiline, mille käigus kasutan Anesi Aqua Vital sarja tooteid.
Protseduur algab naha ettevalmistamisega. Nägu puhastatakse hoolikalt Anesi puhastusvahuga, et eemaldada mustus, meik ja rasu ning valmistada nahk ette ultrahelihoolduseks.
Nahk niisutatakse desinkrustatsiooni vedelikuga, mis reguleerib versoonte toonust, avab poorid ja pehmendab naha epidermist.
Ultraheli näohooldusaparaati kasutades mõjutatakse nahka õrnade kõrgsageduslike helilainetega. Töötades spaatlikujulise ultrahelipeaga, milles tekib mehaaniline vibratsioon, eemaldatakse pindmised naharakud ja komedoonid. Ultraheli protseduur aitab suurendada naha läbilaskvust, mis omakorda soodustab järgnevate toodete imendumist.
Peale naha töötlemist ultrahelipeaga kasutatakse oksügeniseerivat ultraheligeeli ja teostatakse ultrahelimassaaž valgusteraapiaga. Massaaži mõjul toimub naha rahustamine, pooride ahendamine, toniseerimine, oksügeniseerimine ja kortsude tasandamine.
Pärast ultraheliravi kasutatakse Anesi spetsiaalseid hooldustooted, mis on valitud vastavalt naha vajadustele. Need võivad sisaldada niisutavaid, toitvaid või vananemisvastaseid koostisaineid.
Protseduur lõpetatakse spetsiaalse oksügeniseeriva Mask Vitalys Aqua Vital maskiga, mille mõju on jahutav, rahustav ja lõõgastav. Mask toimib mõnda aega, olles samal ajal ka lõõgastav osa protsessist.
Kogu Anesi ultraheli näohooldusprotsess on suunatud naha puhastamisele, toitmisele ja noorendamisele, kasutades helilaineid, et parandada naha seisundit ning suurendada hooldustoodete tõhusust. Kuna iga inimese nahatüüp ja -vajadused võivad olla erinevad, on oluline protseduur läbi viia koolitatud professionaali järelevalve all ning valida tooted vastavalt individuaalsele naha seisundile.
Ultraheli näohooldus on üldjuhul tõhus ja ohutu, kuid nagu igasuguse iluprotseduuri puhul, on ka siin teatud vastunäidustused.
Ultraheli kasutamist ei soovitata raseduse ja imetamise ajal, kuna selle mõju lootele või imikule ei ole piisavalt uuritud.
Ultraheli ei ole soovitatav, kuna helilained võivad metalli mõjutada ning põhjustada ebamugavustunnet.
Ultraheli võib ärritada aktiivset aknet või põletikulist nahka, seega on parem vältida protseduuri ägeda põletiku ajal.
Ultraheli kasutamine võib olla valulik ja edasi lükata paranemist.
Mõned inimesed võivad olla ultraheli suhtes ülitundlikud, mis võib põhjustada ebamugavust või nahaärritusi.
Kui sul on mõni krooniline nahahaigus, nagu näiteks rosacea või ekseem, võib ultraheliravi halvendada nende seisundit.
Mõned ravimid võivad muuta naha tundlikkust või reaktsioone, mistõttu võib ultraheli kasutamine olla vastunäidustatud.
Kui sul on olnud vähk või oled läbinud kiiritusravi, peaksid enne ultraheli näohoolduse alustamist konsulteerima oma arstiga.
Kui sul on südamestimulaator või mõni muu elektrooniline implantaat, võib ultraheli mõjutada nende toimimist
Kosmeetiline happekoorimine on populaarne ja väga pika ajalooga nahahooldusprotseduur, mida kasutatakse naha tekstuuri, tooni ja värvuse parandamiseks. Happekoorimine tasakaalustab naha pH taset, stimuleerib naha regeneratsiooni ja aitab võidelda nii akne kui ka naha vananemise vastu.
Näidustused:
Koorimine aitab vähendada aknearme, komedoone ja rasueritust, parandades samal ajal naha tekstuuri ja välimust.
Happekoorimine aitab eemaldada surnud naharakud ja liigse rasu, aidates sel viisil vähendada pooride ummistust ja akne teket.
Miilium on väike valge või kollakas sõlm, mis võib ilmuda nahapinnal, eriti näol, silmade ümbruses, põskedel või ninal. Miiliumid tekivad sageli juuksefolliikulite ummistumise tõttu, ja kui nahk on siledam ja puhtam, on vähem tõenäoline, et miiliumid uuesti moodustuvad.
Rosaatsea ja kuperoosa on kaks erinevat nahahaigust, mis avalduvad sarnaste sümptomitega. Rosaatsea avaldub tavaliselt punetava näo ja nähtavate veresoonte võrguna. Rosaatsea sümptomid võivad hõlmata ka lööbeid, põletikku ja isegi silmade kuivust või ärritust. Kuperoosa on sarnane rosaatseaga, kuid see avaldub tavaliselt leebemas vormis. Kuperoosale on iseloomulikud punased või vaskjad veresoonte laigud, mis ilmnevad nahapinnal, eriti näol. Sarnaselt rosaatseaga võivad kuperoosa sümptomid hõlmata näonaha tundlikkust, põletikku ja punetust. Happekoorimine võib anda sümptomite leevendamisel häid tulemusi, kuid siiski on oluline märkida, et happekoorimine ei sobi kõigile, eriti inimestele, kellel on rosaatsea või kuperoosa ägedas faasis või väga tundlik nahk. Kogenud kosmeetik oskab hinnata naha seisundit ja valib sobiva happe tüübi ning kontsentratsiooni. Oluline on vältida tugevaid happetüüpe, mis võivad nahka ärritada ja sümptomeid halvendada. Vajadusel konsulteerige enne protseduuri dermatoloogiga.
Surnud naharakud võivad muuta naha tuhmiks ja blokeerida uute, tervete naharakkude ilmumist. Happekoorimine stimuleerib naha loomulikku regeneratsiooniprotsessi, mis aitab uutel, tervetel naharakkudel ilmuda kiiremini, muutes naha värskeks ja säravaks. Protseduur parandab naha tekstuuri, muudab naha siledamaks ja ühtlasemaks.
Happekoorimine aitab vähendada päikesekahjustustest, vanusest ja hüperpigmentatsioonist tingitud plekke ning ühtlustab naha tooni.
Happekoorimine aitab avada naha poorid ja seeläbi suurendada niiskuse imendumist. Mõned happed, näiteks glükoolhape, stimuleerivad kollageeni tootmist, mis aitab parandada naha elastsust ja vähendada kuivusest tingitud peeneid jooni ja kortsukesi. Samuti vähendab kuivusest tingitud ebamugavustunne. Happekoorimine aitab parandada naha tekstuuri, muutes kuiva naha siledamaks ja ühtlasemaks.
Mõned happetüübid, eriti glükoolhape, stimuleerivad kollageeni tootmist naha sügavamates kihtides. Kollageen on valk, mis annab nahale elastsuse ja tugevuse. Kollageeni taseme suurendamine aitab parandada naha struktuuri ja võib vähendada olemasolevate kortsude sügavust.
Happekoorimise mõju:
- Kiirendab rakkudes ainevahetust ja vereringlust ja reguleerib rasunäärmete tööd.
- Tõstab rakkudes antioksüdantide taset, andes nahale parema vastupidavuse välismõjutajatele (päike, õhusaaste, kiirgus).
- Lõhub surnud rakkude vahel olevat tugevat keratiini.
- Vähendab vabade radikaalide taset, seetõttu on väiksem koormus melanotsüütidele (rakud, mis toodavad melaniini ehk pigmenti organismi kaitseks).
- Tugevdab veresoonte seinu ja naha aluskudet.
- Stimuleerib kollageeni tootmist.
- Annab ühtlasema jume ja siledama tekstuuri.
- Taastab naha elastsuse ja nooruslikkuse.
- Kingib särava ja terve naha.
Happekoorimise protseduuri tutvustus
Enne koorimist hinnatakse sinu naha tüüpi, seisundit ja probleeme, et valida sobivad happekonsentratsioonid ja tooted.
Nahk puhastatakse hoolikalt meigist, mustusest ja rasust, et tagada koorimise tõhusus ja vähendada võimalikke ärritusi.
Koorimiseks kasutatakse spetsiaalseid happeid, näiteks glükool-, salitsüül- või piimhapet. Hape kantakse nahale õhukese kihina ja jäetakse mõneks ajaks toimima. Mõned happetüübid võivad tekitada kerget põletuse tunnet või surinat, kuid see on normaalne nähtus.
Pärast happe mõjutamist neutraliseeritakse nahk, et peatada happereaktsioon ja vältida liigset ärritust.
Protseduuri lõpus kantakse nahale rahustavad ja niisutavad tooted, mis aitavad nahka taastada ning leevendada võimalikku punetust ja ärritust.
Professionaalse kosmeetiku poolt läbi viidud happekoorimine on efektiivne protseduur, mis kohandatakse vastavalt sinu nahatüübile ja seisundile. Pärast happekoorimist on oluline järgida kosmeetiku antud hooldusjuhiseid, sealhulgas päikesekaitsetoodete kasutamist, et kaitsta nahka päikese kahjuliku mõju eest. Tulemused võivad varieeruda sõltuvalt protseduuri tüübist ja tugevusest, kuid paljud inimesed kogevad olulist naha paranemist ja nooruslikuma välimuse taastamist pärast happekoorimist.
Mida peab vältima peale happekoorimist:
- 7 päeva enne ja pärast happekoorimist ei ole soovitatav päevitada ega käia solaariumis.
- Protseduuri järgselt tuleb vältida aktiivset sporti 24 tundi ja sauna 48 tundi.
- Peale keemilist koorimist ei tohi kasutada aaloe vera ekstrakte ja eeterlikkeõlisid sisaldavaid preparaate.
- Hoolduse järel ei ole soovitatav kasutada meigitooteid 12 tundi.
Happekoorimine on tõhus nahahooldusprotseduur, kuid sellel on mitmeid vastunäidustusi:
Happekoorimine võib ärritada ja kuivatada tundlikku nahka, põhjustades punetust, sügelust või põletikku. Kui teil on tundlik nahk, tuleks protseduuri teostada ettevaatlikult ja sobiva happe kontsentratsiooniga.
Pärast päikesepõletust või intensiivset päevitamist on nahk tavaliselt tundlikum. Protseduur tuleks edasi lükata, kuni nahk on paranenud ja päevituse mõju on vähenenud.
Kui nahal on aktiivsed põletikulised seisundid, nagu dermatiit või naha infektsioonid, võib happekoorimine seisundit halvendada. Põletikulise naha ja infektsioonide korral tuleks protseduuri kuni paranemiseni edasi lükata.
Raseduse ajal ja imetamise ajal tuleks happekoorimist vältida, kuna mõned happed võivad olla lootele või imikule kahjulikud.
Kui teil on teadaolev allergia mõne komponendi suhtes, mida kasutatakse happekoorimises, teavitage sellest kindlasti oma kosmeetikut. Kosmeetik saab valida sobiva happe, mis ei tekita allergilist reaktsiooni.
Happekoorimist ei saa teha avatud haavade, kriimustuste, marrastuste või põletuste korral, kuna see võib põhjustada tugevat ärritust ja infektsiooni.
Mõned kroonilised nahahaigused, näiteks psoriaas või rosacea, võivad halveneda happekoorimise tulemusel. Enne protseduuri tuleks nõu pidada dermatoloogiga.
Mõned ravimid võivad muuta naha tundlikkust ja reaktsiooni happekoorimisele. Teavitada oma kosmeetikut enne protseduuri kõigist kasutatavatest ravimitest.
Inimestel, kellel on teatud pigmentatsioonihäired, võib happekoorimine põhjustada ebavõrdset pigmentatsiooni või hüperpigmentatsiooni. Tumeda nahatooniga inimestel tuleb olla eriti ettevaatlik, kuna happekoorimine võib põhjustada pigmendimuutusi.
Happekoorimise mõju:
- Kiirendab rakkudes ainevahetust ja vereringlust ja reguleerib rasunäärmete tööd.
- Tõstab rakkudes antioksüdantide taset, andes nahale parema vastupidavuse välismõjutajatele (päike, õhusaaste, kiirgus).
- Lõhub surnud rakkude vahel olevat tugevat keratiini.
- Vähendab vabade radikaalide taset, seetõttu on väiksem koormus melanotsüütidele (rakud, mis toodavad melaniini ehk pigmenti organismi kaitseks).
- Tugevdab veresoonte seinu ja naha aluskudet.
- Stimuleerib kollageeni tootmist.
- Annab ühtlasema jume ja siledama tekstuuri.
- Taastab naha elastsuse ja nooruslikkuse.
- Kingib särava ja terve naha.
Pealtnäha keerulise nime taga peitub suurepärane hooldus, mis parandab naha seisundit silmnähtavalt ja pakub meeldiva ja lõõgastava kogemuse. Protseduuri eesmärk on sügavalt niisutada, toita ja taaselustada nahka. Anesi Thermal Vitality Mask taastab naha loomuliku sära ja tervisliku välimuse ning loob nahale kaitsekihi, mis aitab ennetada veekadu, tagades pikaajalise niisutuse.
Anesi Thermal Vitality Mask on valmistatud vaigust, hüaluroonhappest, õlidest ja mineraalidest. Tegemist on termilise oklusiivse maskiga, mille termilised (soojusel põhinevad) koostiosad aitavad nahapoore avada, suurendades seeläbi aktiivsete koostisosade imendumist ja efektiivsust. Maski oklusiivsed omadused aitavad lukustada niiskust ja kaitsta nahka keskkonna kahjulike mõjude eest.
Oodatavad tulemused:
- Protseduuri käigus aktiveeritakse mikrotsirkulatsioon, mis parandab naha verevarustust ja seeläbi soodustab aktiivsete koostisosade imendumist.
- Mask loob nahale kaitsekihi, mis aitab ennetada veekadu, tagades pikaajalise niisutuse.
- Hooldus aitab taastada naha loomuliku sära ja parandab märgatavalt naha elastsust, muutes selle siledamaks ja pinguldatumaks.
Protseduuri tutvustus
Protseduur algab naha ettevalmistamisega. Nägu puhastatakse hoolikalt, et eemaldada mustus, meik ja rasu ning valmistada nahk ette järgnevaks hoolduseks. Sügavpuhastus saavutatakse kasutades Anesi puhastuspiima, – geeli ja 3D-Aqua toonikut.
Naha puhastamisele järgneb koorimine, et eemaldada surnud naharakud ja parandada naha tekstuuri. Ensümaatiline kooriv mask kantakse nahale ja lastakse mõjuda 7-10 minutit ja seejärel eemaldatakse õrnalt. Alternatiivina võib kasutada Flash Exfoliator maski, mis jäetakse nahale kaheks minutiks.
Nahale kantakse 3-5 tilka 3D Aqua seerumit, millele järgneb Drain-Detox massaaž 3D Aqua kreemi või Anesi näomassaaži kreemiga.
Tegemist on termilise vitaalsust ja elujõudu suurendava maskiga. Meeldivalt soe mask kantakse hoolikalt nahale ja lastakse mõjuda 15 minutit. Tänu termilisele toimele tungivad maski aktiivsed koostisosad sügavale nahakihtidesse, andes sel viisil maksimaalse kasu. Mask eemaldatakse ühtlase kihina. Peale maski eemaldamist võib nahk olla õrnalt punetav, tänu aktiveerunud mikrotsirkulatsioonile. Naha rahustamiseks võib näole kanda hapnikurikast geeli. Nahk toniseeritakse 3D-Aqua toonikuga ja kantakse peale 3D-Aqua kreem.
Anesi Thermal Vitality hoolduse positiivne mõju on tuntav ja märgatav juba pärast ühte hooldust. Tulemuste säilitamiseks ja tõhusa koduse hooldusrutiini loomiseks soovitan Aqua Vital sarja tooteid.
Heal kosmeetikul on lisaks tavapärastele hooldurutiinidele alati varuks just sulle disainitud ilukiirabipakett, mis pakub efektiivseid tulemusi ja loob suurepärase enesetunde.
Tegemist on hoolikalt valitud toodete ja oskuslikult kombineeritud nahahooldusprotseduuride komplektika, mille eesmärk on turgutada nahka ja muuta see siledamaks, tervemaks, nooruslikumaks ja säravamaks. Erihooldus on suurepäeane valik sügis-talviseks hooajaks valmistumisel või stressirohke perioodi üle elamiseks.
Erihoolduste puhul on lisaks täiuslikult hoodatud nahale võtmesõnaks mõnus lõõgastus ja heaolu tunde loomine. Kosmeetikuna tean, kui tähtis on hooldatud nahk ja hea väljanägemine, kuid peegelpildist veel olulisem on see, et tunneksid ennast salongist lahkudes ilusa ja enesekindlana. Just selle õige tunde loomine on erihoolduse suurim lisaväärtus.
Kosmeetiline efekthooldus on spetsiaalne iluprotseduur, mille eesmärk on anda sinu nahale kiire värskendus ja sära enne erilist sündmust või pidu. Protseduur võib varieeruda sõltuvalt naha vajadustest ja seisukorrast. Hoolikalt valitud tooted ja tehnikad võimaldavad saavutada kiireid tulemusi, mis ei ole ehk süvahooldustega võrreldse nii püsivad, kuid loovad just täpselt õige häälestuse eelseisvaks sündmuseks. Tasub meeles pidada, et kosmeetik võib küll imet teha, kuid hea uni, piisav vee tarbimine ja õige toitumine aitavad hea tulemuse saavutamisele kõvasti kaasa.