Depilatsioon
Olla karvane või mitte olla? Valik on sinu ja kui juba valid, siis õige vastus on alati see, mis sind õnnelikuks teeb! Vahet pole, kas oled naine või mees!
Kas peab kehakarvadega tegelema? Muidugi ei pea! Kehakarvad lihtsalt on ja see on ainult sinu isiklik valik, kas püüad neist vabaneda või elad rõõmsalt ja karvaseslt. Oluiline on ennast hästi tunda ja valida tee, mis sobib sinu elustiili ja väärtustega.
Kui oled otsustanud sileda naha kasuks ja seni püüdnud koduste vahenditega ise olukorda kontrolli all hoida, siis tule ja proovi salongi teenust. Professionaalsed vahendid, vilunud spetsialist ja mõnus atmosfäär tagavad suurepärase tulemuse ning saad nautida siidiselt siledat nahka muretult lausa nädalaid.
Tegelen kõikide kehapiirkondadega alates ülahuulest jalgadeni välja, intiimpiirkond kaasa arvatud. Häbeneda või muretseda ei ole tarvis millegi pärast!
Depilatsioon - mida see üldse tähendab?
Depilatsioon on lihtne ja tõhus protseduur, mille käigus eemaldatakse kehalt soovimatud karvad koos juurtega, Vahatamiseks kasutatakse spetsiaalset depilatsioonivaha, mis soojendatakse õigele temperatuurile, kantakse nahale, kaetakse paberiribaga ja eemaldatakse kiire liigutusega vastu karvakasvu suunda. Siuh ja valmis! Vahadepiltsioon sobib kõigi keha piirkondade töötlemiseks.
Kas depilatsioon on valus?
Mõistagi on depiltsioon valus, aga kindlasti talutav protseduur. Inimeste valulävi on väga erinev ja kõik ei taju depiltsiooni valu ühtemoodi. Erinevate kehapiirkondade tundlikkus mängib samuti suurt rolli. Valuaisting võib esimestel kordadel olla oluliselt tugevam, kui korduval protseduuril. Valuga toimetulekuks aitab hästi õige häälestatus. Kui sa ei karda ja ei ole pinges, siis ei ole ka nii valus. Tule salongi heatujulise ja puhanuna!
Mida on tarvis teada ja millega arvestada enne depilatsiooni?
Depilatsioon iseenesest on lihtne ja kiire, kuid erinvevalt teistest iluprotseduuridest vajab see natuke planeerimist. Arvesta kindlasti järgnevate soovitustega:
- Ära raseeri enne depilatsioni. Lase karvadel kasvada vähemalt 2 nädalat.
- Ära käi rannas või solaariumis 24h enne depiltasiooni.
- Ole puhas ja puhanud. Käi duši all enne depilatsiooni.
- Ära kreemita nahka enne depilatsiooni.
Järelhooldus ja mida vältida pärast depilatsiooni
Õige järelhooldus on väga oliline. Nahk võib olla peale protseduuri tundlik ja vajab aega rahunemiseks. Et tagada parim tulemus ja sujuv ning komplikatsioonideta taastumine tasub järgnevaid soovitusi hoolikalt järgida.
Päevitamine või solaariumi külastamine võib pärast depilatsiooni põhjustada nahaärritust ja pigmendilaikude teket.
Kuum vesi võib ärritada nahka ja suurendada punetust.Ideaalis võiks vähemalt 24 tundi pärast depilatsiooni kuuma vanni või duši all käimist vältida.
Higistamine võib nahka ärritada ja ühtlasi loob soodsa bakteriaalse keskkonna nahalööbe tekeks. Väldi higistamist ja intensiivset treeningut kohe pärast depilatsiooni. Soovitav on trennist loobuda 24-48 tundi pärast depilatsiooni.
Väldi pärast depilatsiooni hõõrdumist. Kitsad ja sünteetilisest materjalist riideid, kuna need võivad ärritada nahka ja soodustada sissekasvanud karvu.
Ära kasuta pärast depilatsiooni päevitavaid tooteid, nagu päikesepuudrid või isepruunistavad kreemid, kuna need võivad ärritada nahka.
Pärast depilatsiooni kasuta lõhnatut ja alkoholivaba niisutavat kreemi või geeli. Ära kasuta tihkeid kreeme või õliseid tooteid, sest need ei lase nahal hingata. Kui tekib punetus või ärritus, võib kasutada rahustava aja jahutava toimega Aloe Vera geeli.
Igal inimese nahatüüp on erinev ja samuti ka reaktsioon depilatsioonile. Enne depilatsiooni järgsete toodete kasutamist konsulteeri kindlasti oma kosmeetikuga.
Kui sul on allergiaid, põed mõnda kroonilist haigust või kasutad teatud ravimeid, siis anna sellest kindlasti teada enne protseduuri.